Kde nás potkáte

Naučte se moderním způsobům péče o rány a fixaci: Semináře o efektivním hojení ran a moderní fixaci pro zdravotnický personál.

Pro zdravotnický personál připravujeme každý měsíc semináře, které přinášejí nejnovější poznatky a trendy v oblasti hojení ran a moderní fixace. Jsme tu proto, abychom podpořili lékaře, sestry a ostatní pracovníky ve zdravotnictví v poskytování optimální péče o pacienty. Našim cílem je poskytnout praktické informace
a inovativní postupy, které usnadní každodenní práci a přinesou nové perspektivy do léčby a péče o lidské zdraví.

Pokud se rozhodnete využít našich seminářů. Semináře probíhají pravidelně každý měsíc pro zdravotníky z celého Česka i Slovenska. Rádi Vám ale přizpůsobíme obsah i formát semináře ,,na míru,, podle Vašich představ, například konkrétním potřebám sester nebo oddělením z konkrétních nemocnic. Pokud budete mít zájem a rozhodnete se využít našich seminářů. Neváhejte nás kontaktovat na e-mailu marketing@flenhealth.cz nebo na telefonním čísle +420 541 422 083. Budeme se těšit na společné setkání!

Když nemůžete Vy za námi, přijedeme my za Vámi!

Vzdělávací semináře nejsou omezeny pouze na semináře v Kuřimi. Rozumíme tomu, že zdravotnický personál nemůže vždy cestovat až na jižní Moravu do Kuřimi. Proto jsme připraveni přizpůsobit se Vašim potřebám.

Pokud není možné, abyste navštívili naše semináře v Kuřimi, rádi přijedeme za Vámi. Nabízíme možnost individuálních školení a prezentací přímo ve Vaší nemocnici nebo zdravotnickém zařízení. Tím Vám umožníme získat nejnovější informace a dovednosti přímo v prostředí, kde poskytujete péči pacientům.

Pro organizaci školení a prezentací mimo naše pravidelné semináře v Kuřimi nás kontaktujte na e-mailové adrese marketing@flenhealth.cz nebo telefonním čísle
+420 541 422 083. Jsme připraveni pro Vás vytvořit individuální program na míru, který bude odpovídat Vašim specifickým potřebám Vaší pracovní skupiny. Těšíme se na budoucí spolupráci ve Vašem zdravotnickém zařízení!

Mimo naše vzdělávací semináře se účastníme i různých konferencí a workshopů v oblasti hojení ran po celé České republice. Níže naleznete náš aktuální kalendář akcí, na kterých se můžeme potkat. Těšíme se na možnost setkání a sdílení inovací v oblasti hojení o ran.

Pro další aktualizace, novinky a případné změny sledujte naše sociální sítě. Jsme nadšeni z každého jednoho setkání s Vámi.

načítání...
FLEN HEALTH s.r.o.
Knínická 1577/8
664 34 Kuřim
Česká republika
IČ: 19432925 DIČ: CZ19432925
Telefon: 541 422 083
E-mail: info@flenhealth.cz
Sledujte nás

© 2024 Flen Health. All rights reserved.